Başiskele Merdiven Temizliği

Başiskele Merdiven Temizliği

/
/
79 görüntüleme

Kocaeli Temizlik Şirketleri | Merdiven temizliği denince akla ilk gelen toplu konutlar oluyor. Çünkü bildiğiniz gibi bu konutlarda bütün illerde standart olmak üzere apartman başına ya da iki apartman başına bir site görevlisi tayin ederler. Onlar da bu apartmanların her işinden mesul oldukları için temizlik konusunda çok düzenli değillerdir. Sonuçta beklenti de çok değil. Bir kişi 80 ile 100 arası daire ve bu dairelerle alakalı yakıttan çevre temizliğine kadar bütün sorumluluk onların üzerinde. Bu yüzden onlardan da çok şey beklememek lazım.

Başiskele Merdiven Temizliği

Vitrin Temizlik hem siz hem de apartmanınız için bütün bu dertleri ortadan kaldırıyor. İrtibata geçmeniz halinde hemen bir görüşme ayarlayarak sizin için en uygun temizlik hizmetini seçmenize yardımcı oluyor. 

Sadece merdiven temizliğiyle kalmayıp site temizliği, apartman temizliği, halı yıkama, koltuk yıkama ve yatak yıkama gibi diğer temizlik hizmetlerini de vermekteler. 

Merdiven Temizleme Nasıl Yapılır?

Vitrin temizlik alanında uzman birçok personele sahip. Sizin istediğiniz temizlik hizmetine göre ivedilikle bir ekip ayarlayıp anlaştığınız günlerde ekibini apartmanınıza yönlendiriyor. Herhangi bir gecikme yaşanmadan ve hiçbir kusur bırakmadan işlerini tamamlıyorlar.

Merdiven temizliği denince aklınıza sade merdiven temizliği gelmesin. Çünkü göründüğü kadar basit değildir. Bütün katlardaki merdivenler ve sahanlıkları, kat holleri, asansörlerin kapıları, asansör içi ve aynalarına varana kadar özel seçilmiş kimyasallarla ardında güzel kokular bırakarak dip bucak ayrıntılı temizlik yapmaktalar.

Öncelikle Vitrin Temizlikle irtibata geçerek sizin için en uygun temizlik sistemini ve günlerini ayarlayın. Sonrasında hizmetteki kusursuzluğa bakın.

 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Temizlik Şirketleri