Başiskele Ot-Çim Biçme

Başiskele Ot-Çim Biçme

/
/
106 görüntüleme

Kocaeli Temizlik Şirketleri | Başiskele; Kocaeli ilinin gözde ilçelerinden birisidir. Aynı zamanda büyük ve merkez ilçelerinden birisi olup jeopolitik konumu olarak da önemli bir yere sahiptir. Başiskele körfezi ile meşhur olup ilçenin yüz ölçümünün büyük bir oranı ormanlık alanlardan oluşmaktadır. Aynı zamanda iş ortamı açısından da çok yoğun bir ilçe olup, Kocaeli’nin bütün ilçelerinde olduğu gibi birçok fabrikayı bünyesinde barındırmaktadır.

Başiskele Ot-Çim Biçme

Yukarıdan da anlayacağınız gibi Başiskele yeşili bol bir ilçemizdir ama yeşil ortam güzelliğini koruyabilmek için hep bir bakım ister. Bitkilerin ömürleri kısadır fakat çimen kış aylarında kurusa bile yazın tekrar ekme gerektirmez. Çimenlerin verimi için en önemli unsurlar da düzenli sulama ve biçmedir.

Çimenler yerlere yatacak kadar uzamadan biçilmesi gerekir ki sıkıntı çıkarmasın. Bu sayede hem daha çabuk çoğalır hem de daha güzel bir görüntüye sahip olur. Unutmadan şunu da belirteyim. Çimler biçilince kurumaz aksine daha gür ve düzenli çoğalır.

Çim Biçme Nasıl Yapılır?

Çim biçme işini elde yapmak pek mümkün değildir. Çünkü elinizde bıçakla biçmeye çalışırsanız bu günlerinizi alabilir. Hatta siz bitirene kadar arkanızdan tekrar büyüyecektir. Bıçak kullanmadan tutamla çekmeye çalışırsanız bu sefer de kökleri çok sağlam olmadığı için tutam tutam köklerinden sökülebilir. Zaten çok zahmetli bir iştir. En iyisi bu işi profesyonellere bırakmak lazım. 

Vitrin temizlik sizin için bu işi en uygun şekilde profesyonel ekibiyle ve teknolojik cihazlarıyla üstlenmektedir. Siz daha evinizdeki işlerinizi bitirmeden Vitrin Temizlik çoktan temizlemiş olacak.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Temizlik Şirketleri