Darıca Yerinde Halı Yıkama

Darıca Yerinde Halı Yıkama

/
/
68 görüntüleme

Kocaeli Temizlik Şirketleri | Halı bir evin olmazsa olmazlarındandır. Özellikle karo ve fayans gibi zeminlere sahip olan evlerde kullanılması kaçınılmazdır. Çünkü bu tarz zeminlerde çok vakit geçirmek insanı hasta eder. Halılar aynı zamanda zeminin ısısını da korur. Koltuk takımlarınızla da uyumlu olduğu zaman eve ayrı bir renk katar. Tabii ki bu kadar güzelliğine rağmen halılarında bakıma ihtiyacı vardır.

Halılar kirlenmesi çok kolay cisimlerdir. Sonuçta sürekli üzerinde hareket ederiz. Elimizdeki sıvıların halıya dökülmesi an meselesidir bu olayın herkesin yaşamış olduğundan eminim. Bir de özellikle evinde evcil hayvan besleyenler için tam bir çiledir halıların temizliği. Çünkü bazı halılar dökülen hayvan tüylerini üzerinde toplar. Bu halılardan tüylerin süpürülmesi neredeyse imkânsızdır.

Halı Yıkamada Ki İpuçları

Bizim için imkânsız gibi görünen bu lekeleri çıkarmak Halı Yıkama Firmaları için çok zor değildir. Çünkü ellerinde zorlu lekeler için üretilen kimyasallar ve profesyonel makineler mevcut. Aynı zamanda elde yıkarken kurutması çok zaman alır. Firmaların elinde bulunan sıkma makinaları halı üzerinde neredeyse hiç su kalmayacak şekilde sıkma işlemini tamamlıyor. Halıda sadece çok az bir nem kalıyor o da güneş ve rüzgâr yardımıyla çok kısa bir sürede kuruyor.

Bizim için kabustan farkı olmayan çay lekeleri, kahve lekeleri, süt lekesi, çocukların mama lekesi, mürekkep lekesi, vişne suyu lekesi gibi su ile çıkmayacak lekeler temizlik firmalarının ellerindeki cihazlarla sanki bir çocuk oyuncağı gibi çıkıyor. Geride neredeyse hiçbir iz kalmıyor. 

Halılarda Vitrin Temizlik Farkı

Halılarınızı ayrı bir renk katan Vitrin Temizliğin alanında uzman personelleri ile yaptıkları hizmeti görünce hayran kalacaksınız. Vitrin Temizliğin yeni hizmetlerinden birisi olan Yerinde Halı Yıkama hizmeti ile halılarınızı hiçbir yere götürmeden evinizde gün içerisinde temizleyerek temiz bir şekilde tekrar kullanılabilir hale getirmesi çok daha kolay oluyor.

Bu hizmeti Kendi evinizde veriyor olması hem güvensizlik problemini ortadan kaldırıyor hem de içiniz rahat bir şekilde yapılan işlemleri takip edebiliyorsunuz. Halılarınız herhangi bir gecikmeye ya da karışıklığa maruz kalmadan aynı gün içerisinde tertemiz ve pırıl pırıl bir hale geliyor.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Temizlik Şirketleri